سخنران روز جهانی قدس در پیش از خطبه های نماز جمعه


صهیونیست ها به دنبال تضعیف شیعه و ولایت فقیه هستند

مرند- استاد حوزه و دانشگاه و مولف کتاب «تحلیلی بر عملکرد یهود در عصر نبوی» گفت: امروز صهیونیسم جهانی به دنبال شکست و تضغیف شیعه بوده و ولایت فقیه را نشانه گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام علی جدیدبناب ظهر امروز پیش از خطبه های نماز جمعه مرند با اشاره به پیشینه تاریخی یهود در قرآن ابراز داشت: منفورترین قوم و دشمن ترین فرد برای اسلام و مسلمانان یهود هستند.

وی افزود: حتی قبل از اسلام، اغلب پیامبران توسط قوم یهود به شهادت رسیدند و حتی قصد ترور پیامبر را داشتند.

این استاد حوزه علمیه گفت: یهود در دوران اموی و بنی امیه نیز نفوذ داشت و زیر سایه آن ها نقشه های خود را عملی می کرد. 

حجت الاسلام جدید بناب ابراز امیدواری کرد: به زودی شاهد اضمحلال یهود در روی زمین باشیم چیزی که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز پیش بینی کرده اند.

وی در ادامه با بیان طرح شوم استقرار رژیم صهیونیستی در بیت المقدس در گردهمایی یهودیان در بازل سوییس عنوان کرد: یهودی ها ابتدا با نفوذ خود، سرزمین های محدودی در فلسطین را خریداری کردند و امروز ادعای غصب آن را دارند.

دفاع از مظلوم آرمان مکتب تشیع است

مولف کتاب «تحلیلی بر عملکرد یهود در عصر نبوی» در بخش دیگری اظهار داشت: استکبار جهانی به دنبال ایجاد تفرقه در بین مسلمانان است و آل سعود نیز با حمایت از گروهک های تروریستی به این مساله دامن می زند.

حجت الاسلام جدید بناب ادامه داد: استکبار با نقشه نفوذ در فرهنگ مسلمانان می خواهند استحاله فرهنگی ایجاد کنند، بر این اساس صدها کانال ماهواره ای علیه فرهنگ مهدویت راه اندازی کرده اند.

وی تاکید کرد: امروز صهیونیسم جهانی به دنبال شکست و تضغیف شیعه است و ولایت فقیه را نشانه گرفته اند.

این استاد حوزه علمیه افزود: صهیونیست تلاش می کند نسل شیعه و تعداد جمعیتی تشیع را کاهش دهد و از طرفی در مذاهب دیگر تکثر ایجاد کند.

وی عنوان کرد: برخی شبهه ایجاد می کنند که ما نیازی به دفاع از غزه و لبنان و فلسطین نداریم، اما آرمان و مکتب تشیع فرامرزی است در هر گوشه جهان اگر ندای مسلمانی برخیزد باید از آن دفاع کرد

/ 0 نظر / 21 بازدید